Hoşgeldiniz Bugün 19 Aralık 2018 Çarşamba

Ekonomik Adana Sürücü Kursu Fiyatları İle Ehliyet Sınavına Hazırlık Kurs Hizmetimiz

Kaliteli direksiyon eğitim için Adana Sürücü Kursu Fiyatları Adana Şehrine Özel Ekonomik Fiyat seçenekleri ile İNTERNET İNDİRİMİ ile sitede.

Sürücü Kursu Fiyatları Adana şehrine özel ve yüksek başarı oranı ile siz değerli kursiyerlerimize sunulmaktadır. Bildiğimiz üzere ehliyet sınavında teorik olarak 3 temel dersten sınava girmekteyiz. Bu sınavdan başarılı olan adayları birde direksiyon sınavı beklemektedir. Hem teorik sınavda hem de direksiyon sınavında geçer not olan en 70 puanı almanız gerekmektedir. Kursiyerlerimizden bazıları küçük yaşlarda imkanları dahilinde araba kullanmayı bir şekilde öğrenmiş bulunmaktadır. Ancak bu arkadaşlarımız kadar şansı olmayan hiç araba kullanmayan arkadaşlarımızında sayısı gerçekten azımsanacak kadar değildir. Zaten sınavlarda da en çok bu arkadaşlarımız zorlanmaktadır. İşte bu evrede Özel Adana Akabey Sürücü Kursu devreye girmekte ve deneyimli idarecileri ve güçlü, bilgili, tecrübeli eğitim kadroları, modern sınıfları, ders araçları ve son model arabaları ile sizleri ehliyet sahibi yapmaya devam etmektedir.

Şimdiye kadar bir çok öğrenciyi ehliyet sahibi yapan sürücü kursumuz genel anlamda bakıldığında başarı oranını teorik ve direksiyon da %85 - %90 ların altına düşürmemiştir. Kısa bir süre içerisinde ismini duyurup, sayılı kurslardan biri haline gelmiştir. Bu başarının arkasında yenilikçi ve kaliteli eğitim anlayışı içerisinde, olaya aday gözünden bakarak, ekip çalışmasında bulunmasıdır. EHLİYET almayı düşünen kişilere, AKABEY SÜRÜCÜ KURSU ile görüşmeden karar vermemelerini ısrarla tavsiye ederiz.

Teorik Ders Saatlerimiz

Sürücü Kursumuz Eğitim Çözümleri Departmanı, sürücü adaylarımızın iş yoğunluğunu dikkate alarak, sizler için en uygun günleri ve saatleri yine sizinle birlikte belirler. Teorik ders saatlerimiz Hafta İçi Sabah, Hafta İçi Akşam ve Hafta Sonu olmak üzere 3 gruptan oluşmaktadır. Online ön kayıt yaptırmak için tıklayınız....